THE FRONT ROOM Geometry & Colour

THE FRONT ROOM Geometry & Colour to prezentacja nowych obiektów do domowego salonu,  pomysł zainicjowany przez Matyldę Krzykowski i Marco Gabriele LorussoMoją uwagę szczególnie zwróciły cztery projekty, pierwszy z nich to TRANSCIENCE (David Derksen i Lex Pott), pokazujący piękno procesu utleniania warstwy srebrnej lustra.


Kolejnym z nich jest WINDING TOWER 01 i PLANT 1, zainspirowany zdjęciami autorstwa Bernd i Hilla Becher. Autorka  Mieke Meijer odtworzyła industrialne kształty i umieściła je w nowym kontekście. Poprzez zmniejszenie skali i zabawę rozmiarem, powstały nowe obiekty o architektonicznym wydźwięku.


Dywany ROOM MOMENT niewątpliwie rzucają się w oczy dzięki unikalnej gradacji kolorów i luksusowemu wykończeniu. Wyprodukowane całkowicie w Holandii, za pomocą specjalnej techniki tkania, pozwalającej na uzyskanie super płynnych i gładkich przejść kolorystycznych. Projekt autorstwa Franziski Wernicke. 


Na koniec, projekt FACETURE (Phil Cuttance), którego proces powstawania najlepiej ukazuje poniższy filmik. Miłego oglądania!


zdjęcia znalezione tutaj, tutaj i tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz