coseAtre


coseAtre to Marco corso, Laura Armato, Giulia Cerini i Valeria Pintacuda. Na początku była ich tylko trójka; spotkali się na Domus Academy trzy lata temu. Teraz jest ich czworo. W 2009, po pokazie "Collezione sull'erba" odnieśli nieoczekiwany sukces, z ogromną aprobatą ze strony przemysłu modowego.

"Kochamy sprzeczności... Patrzymy w przeszłość, badamy wspomnienia, podróżujemy w czasie by przywrócić dawne kształty kołnierzy, koronek, biżuterii. Inspirują nas rodzinne klejnoty. Chcemy je przywrócić współczesnemu światu poprzez użycie materiałów bardziej industrialnych niż powszechnie kojarzonych z modą. 
Lubimy miksować ze sobą plastik, sylikon i gumę z tkaninami,tworząc przy tym nowe tekstury i unikalne zestawienia kolorystyczne. Zaprojektowaliśmy również torby z jedwabiu, papieru i silikonu w limitowanej wersji dla Janelli & Volpi. Dzisiaj papier to konieczność; nasz naszyjnik z papierowych łódek jest naszym bestsellerem!
Planujemy podróże w celu promowania naszej kolekcji, ale tymczasem naszym głownym celem jest skoncentrowanie się na pracy w Mediolanie.
Chcielibyśmy również rozpocząć współpracę z innymi projektantami... ale to nasza tajemnica!"


*pictures from here & here

3 komentarze:

 1. Świetny blog!:) Jestem zafascynowana, z wielką chęcią będę do Ciebie zaglądać częściej!:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heej, dzięki!:) I oczywiście zapraszam jak najczęściej! :))

   Usuń
 2. świetny wpis!:) fajny pomysł na bloga:)

  OdpowiedzUsuń